Vacature: Algemeen Bestuurslid

Geplaatst op      Leestijd: 2 minuten
Vacature: Algemeen Bestuurslid

Heb je een passie voor politiek en wil je een actieve rol spelen in het vormgeven van de toekomst van Nijmegen? Deel je onze liefde voor onze mooie stad aan de Waal en voel je je thuis bij de standpunten van Stadspartij Nijmegen? Wij zijn op zoek naar proactieve bestuursleden.

Stadspartij Nijmegen is een pragmatische partij die van doorpakken houdt. Met no-nonsense politiek en een oplossingsgerichte houding zetten wij ons in voor een trots, vrij en sociaal Nijmegen.

Functieomschrijving:
Als algemeen bestuurslid ondersteun je de voorzitter, secretaris en penningmeester bij hun taken en draag je bij aan de algemene bestuurstaken. Je hebt een flexibele rol en kunt betrokken worden bij verschillende projecten en commissies binnen de vereniging. Je brengt nieuwe ideeën in en helpt mee met het organiseren van activiteiten en evenementen. Je neemt deel aan bestuursvergaderingen en werkt nauw samen met de andere leden van het bestuur. Daarnaast draag je bij aan de ontwikkeling en opstellen van plannen voor de toekomst van onze vereniging.

Verantwoordelijkheden:
 • Ondersteunen van de voorzitter, secretaris en penningmeester
 • Deelnemen aan bestuursvergaderingen en meedenken over diverse thema's
 • Meehelpen met de organisatie van evenementen en activiteiten
 • Werken aan specifieke projecten of commissies binnen de vereniging
 • Samenwerken met andere bestuursleden en partijleden aan verschillende projecten en initiatieven
 • Bijdrage aan de communicatie- en voorlichtingsactiviteiten van de vereniging

Gewenste kwalificaties:
 • Proactieve houding
 • Goede communicatieve en organisatorische vaardigheden
 • Ervaring met het werken met Microsoft 365
 • Teamspeler met het vermogen om zelfstandig te werken
 • Affiniteit met politiek en lokale gemeenschapskwesties
 • Woonachtig zijn in Nijmegen is geen must, maar wel een pre

Portefeuilleverdeling:
Binnen het bestuur hebben wij een aantal aandachtsgebieden en portefeuilles die in overleg onderling verdeeld worden: Communicatie – Campagne – Marketing (leden en donateurswerving) – Maatschappelijke zaken – Verkiezingsprogramma – Kandidatenwerving en -selectie.

Wat wij bieden:
 • De kans om betrokken te zijn bij de lokale politiek en gemeenschapsontwikkeling
 • Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele groei
 • Een enthousiast en ondersteunend team van collega's

Overige informatie:
Deze functie is een vrijwilligersfunctie. Tijdsbesteding is in overleg en afhankelijk van welke taken je op je neemt. We gaan uit van een tijdsbesteding van zo'n 8 tot 16 uur in de maand waarbij het aantal uren rond de verkiezingen kan oplopen tot 8 uur in de week. Wanneer je toetreedt tot het bestuur word je automatisch lid van Stadspartij Nijmegen

Ben je enthousiast? Stuur dan je CV en motivatiebrief naar Joost Duin, voorzitter.
Voor meer informatie kan je contact met Joost opnemen via joost@stadspartijnijmegen.nl of telefoon: 06-53692110. We kijken uit naar jouw bericht en heten je welkom in ons team van toegewijde, no-nonsense stadsverbeteraars.
Schrijf in voor onze nieuwsbrief en we informeren je periodiek.
InschrijvenDoneer
Doneer
X
Verder
<
Verder
<
Verder

Je wordt doorgestuurd
naar de betaalpagina
van jouw keuze.